Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA LOFT 2 os. COMFORTEO

Praktyczna dwuosobowa sofa Loft Comforteo dostępna w wielu rodzajach tkanin obiciowych; szer. 186 cm; wys. 84 cm; gł. 90 cm.

3 362,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wygodna Sofa Loft 2 os. Comforteo jest meblem, który bardzo dobrze sprawdzi się również w niewielkich salonach, które mają ograniczony metraż. Posiada 186 cm długości, więc nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie pozwala swobodnie usiąść dwóm osobom. Mebel posiada dość prostą bryłę, której lekkości dodają cienkie, wysokie nogi wykonane z metalu. Nie posiada pojemnika na pościel oraz funkcji spania, jednak gwarantuje najwyższy komfort siedzenia swoim użytkownikom. Sofa Loft 2 os. Comforteo posiada bardzo szerokie podłokietniki, które zwężają się nieco ku górze. Jej tapicerka dostępna jest w aż 5 grupach tkanin do wyboru, więc można ją bez problemu dostosować do preferencji domowników. Poduchy oparciowe mebla są wielokomorowe i posiadają wypełnienie z mieszanki poliuretanowo-sylikonowej, co sprawia, że w czasie użytkowania nie odkształcają się. Siedzisko mebla wypełnione jest natomiast wysokiej jakości sprężynami falistymi oraz wysokoelastyczną pianką, więc jest wygodne i trwałe.

Sofa Loft 2 osobowa Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
186 cm
Wysokość
84 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
46 cm

Polecane produkty