Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA LOFT 2 os. COMFORTEO

Praktyczna dwuosobowa sofa Loft Comforteo dostępna w wielu rodzajach tkanin obiciowych; szer. 186 cm; wys. 84 cm; gł. 90 cm.

3 530,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wygodna Sofa Loft 2 os. Comforteo jest meblem, który bardzo dobrze sprawdzi się również w niewielkich salonach, które mają ograniczony metraż. Posiada 186 cm długości, więc nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie pozwala swobodnie usiąść dwóm osobom. Mebel posiada dość prostą bryłę, której lekkości dodają cienkie, wysokie nogi wykonane z metalu. Nie posiada pojemnika na pościel oraz funkcji spania, jednak gwarantuje najwyższy komfort siedzenia swoim użytkownikom. Sofa Loft 2 os. Comforteo posiada bardzo szerokie podłokietniki, które zwężają się nieco ku górze. Jej tapicerka dostępna jest w aż 5 grupach tkanin do wyboru, więc można ją bez problemu dostosować do preferencji domowników. Poduchy oparciowe mebla są wielokomorowe i posiadają wypełnienie z mieszanki poliuretanowo-sylikonowej, co sprawia, że w czasie użytkowania nie odkształcają się. Siedzisko mebla wypełnione jest natomiast wysokiej jakości sprężynami falistymi oraz wysokoelastyczną pianką, więc jest wygodne i trwałe.

Sofa Loft 2 osobowa Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
186 cm
Wysokość
84 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
90 cm
Wysokość nóżek
17 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty