Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA LOFT 3 os. COMFORTEO

Wygodna Sofa Loft Comforteo dla trzech osób. Sofa dostępna w wielu rodzajach i kolorach tapicerki do wyboru; szer. 246 cm; wys. 84 cm; gł. 90 cm.

4 258,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Komfortowa sofa Loft 3 os. Comforteo to mebel bez funkcji spania i pojemnika na pościel, który zapewnia najwyższy komfort siedzenia i jest bardzo wytrzymały. Posiada dość masywną bryłę i szerokie podłokietniki, a cała jego konstrukcja umieszczona jest na bardzo cienkich, wysokich, metalowych nogach, przez co zyskuje nieco lekkości. Kolor obicia mebla wybrać można samodzielnie z 5 grup tkanin, dostosowując ostateczny jego wygląd do posiadanej aranżacji. Sofa Loft 3 os. Comforteo ma długość 246 cm, więc pomieszczenie 3 osób siedzących jednocześnie nie będzie dla niej problemem. Mebel jest również bardzo wygodny, co zawdzięcza wykonaniu z wysokojakościowych komponentów. Poduchy oparciowe są wielokomorowe i wypełnione specjalną mieszanką poliuretanowo-sylikonową. Dzięki temu oparcie sofy jest bardzo wygodne i nie odkształca się pod naciskiem. Również siedzisko sofy jest godne uwagi. Posiada wypełnienie będące połączeniem solidnych sprężyn falistych i sprężystej pianki wysokoelastycznej.

Sofa Loft 3 osobowa Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
246 cm
Wysokość
84 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
90 cm
Wysokość nóżek
17 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty