Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA LOFT 3 os. COMFORTEO

Wygodna Sofa Loft Comforteo dla trzech osób. Sofa dostępna w wielu rodzajach i kolorach tapicerki do wyboru; szer. 246 cm; wys. 84 cm; gł. 90 cm.

4 057,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Komfortowa sofa Loft 3 os. Comforteo to mebel bez funkcji spania i pojemnika na pościel, który zapewnia najwyższy komfort siedzenia i jest bardzo wytrzymały. Posiada dość masywną bryłę i szerokie podłokietniki, a cała jego konstrukcja umieszczona jest na bardzo cienkich, wysokich, metalowych nogach, przez co zyskuje nieco lekkości. Kolor obicia mebla wybrać można samodzielnie z 5 grup tkanin, dostosowując ostateczny jego wygląd do posiadanej aranżacji. Sofa Loft 3 os. Comforteo ma długość 246 cm, więc pomieszczenie 3 osób siedzących jednocześnie nie będzie dla niej problemem. Mebel jest również bardzo wygodny, co zawdzięcza wykonaniu z wysokojakościowych komponentów. Poduchy oparciowe są wielokomorowe i wypełnione specjalną mieszanką poliuretanowo-sylikonową. Dzięki temu oparcie sofy jest bardzo wygodne i nie odkształca się pod naciskiem. Również siedzisko sofy jest godne uwagi. Posiada wypełnienie będące połączeniem solidnych sprężyn falistych i sprężystej pianki wysokoelastycznej.

Sofa Loft 3 osobowa Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
246 cm
Wysokość
84 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
46 cm

Polecane produkty