Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA LOFT 4 os. COMFORTEO

Obszerna sofa Loft Comforteo z miejscem dla czterech osób; szer. 302 cm; wys. 84 cm; gł. 90 cm.

5 719,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Duża sofa Loft 4 os. Comforteo to bardzo dobre rozwiązanie do dużych salonów, gdzie możliwości metrażowe pozwalają na postawienie nieco większego mebla. Prezentuje się okazale, a przy tym jest bardzo solidna. Długość sofy to aż 304 cm, dzięki czemu bez trudu może pomieścić nawet 4 osoby siedzące jednocześnie. Sofa doskonale sprawdzi się do wypoczynku w dzień – nie posiada funkcji spania oraz pojemnika na pościel. Jej dość masywna konstrukcja umieszczona jest na cienkich, wysokich nogach, dzięki czemu prezentuje się lżej i łatwiej o utrzymanie porządku w jej okolicy. Sofa Loft 4 os. Comforteo zapewnia najwyższy komfort siedzenia. Jej siedzisko wykonane jest z połączenia sprężyn falistych z pianką wysokoelastyczną. Poduchy oparciowe mebla są natomiast wielokomorowe i wypełnione mieszanką poliuretanowo-sylikonową, dzięki czemu nie ulegają odkształceniom w czasie użytkowania. Rodzaj obicia mebla wybrać można samodzielnie – dostępne materiały tapicerki podzielone są aż na 5 grup tkanin.

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
302 cm
Wysokość
84 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
46 cm

Polecane produkty