Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA LOFT 4 os. COMFORTEO

Obszerna sofa Loft Comforteo z miejscem dla czterech osób; szer. 302 cm; wys. 84 cm; gł. 90 cm.

6 007,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Duża sofa Loft 4 os. Comforteo to bardzo dobre rozwiązanie do dużych salonów, gdzie możliwości metrażowe pozwalają na postawienie nieco większego mebla. Prezentuje się okazale, a przy tym jest bardzo solidna. Długość sofy to aż 304 cm, dzięki czemu bez trudu może pomieścić nawet 4 osoby siedzące jednocześnie. Sofa doskonale sprawdzi się do wypoczynku w dzień – nie posiada funkcji spania oraz pojemnika na pościel. Jej dość masywna konstrukcja umieszczona jest na cienkich, wysokich nogach, dzięki czemu prezentuje się lżej i łatwiej o utrzymanie porządku w jej okolicy. Sofa Loft 4 os. Comforteo zapewnia najwyższy komfort siedzenia. Jej siedzisko wykonane jest z połączenia sprężyn falistych z pianką wysokoelastyczną. Poduchy oparciowe mebla są natomiast wielokomorowe i wypełnione mieszanką poliuretanowo-sylikonową, dzięki czemu nie ulegają odkształceniom w czasie użytkowania. Rodzaj obicia mebla wybrać można samodzielnie – dostępne materiały tapicerki podzielone są aż na 5 grup tkanin.

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo

Sofa Loft 4 osobowa Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
302 cm
Wysokość
84 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty