Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA REBECA COMFORTEO

Praktyczna rozkładana kanapa Rebeca Comforteo z funkcją spania i pojemnikiem na pościel; szer. 223 cm; wys. 93 cm; gł. 102 cm.

2 683,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Stylowa kanapa Rebeca Comforteo to mebel komfortowy i funkcjonalny zarazem, którego walory wizualne doceni każdy miłośnik miękkich, opływowych kształtów oraz symetrii i nienachalnej stylistyki. Jest to model masywny i solidny, którego konstrukcja nisko osadzona jest na niewielkich nóżkach. Kanapa Rebeca Comforteo posiada funkcję spania, a oprócz tego wyposażono ją w praktyczny pojemnik na pościel. Mebel można szybko złożyć i rozłożyć, wykorzystując tzw. „automat”. Będzie bardzo wygodna zarówno przy siedzeniu, jak i przy spaniu. Zawdzięcza to między innymi wypełnieniu siedziska w System Lux, stanowiący połączenie sprężyn bonellowych, falistych i pianki wysokoelastycznej. Na uwagę zasługują też komfortowe poduchy oparciowe tego mebla, które wypełnione są pianką poliuretanową. Poduchy są profilowane, dzięki czemu zapewniają wygodne podparcie dla pleców osoby siedzącej. Tapicerkę mebla można wybrać samodzielnie, zależnie od własnych preferencji i wystroju – dostępnych jest 5 grup tkanin.

Kanapa Rebeca Comforteo

Kanapa Rebeca Comforteo

Kanapa Rebeca Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
223 cm
Wysokość
93 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Głębokość
102 cm
Wysokość nóżek
4 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
141x190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wysokość podłokietników
62 cm
Głębokość siedziska
52 cm
Materiał nóżek
Stal chromowana

Polecane produkty