Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA CARMEN COMFORTEO

Stylowa i elegancka kanapa Carmen Comforteo idealna o nowoczesnych aranżacji; szer. 215 cm; wys. 90 cm; gł. 96 cm.

1 999,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancka kanapa Carmen Comforteo o symetrycznej bryle i nisko osadzonej na niewielkich nogach konstrukcji będzie bardzo dobrze prezentować się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Jest to mebel praktyczny nie tylko w dzień, ale i w nocy, gdyż wyposażono go w funkcję spania oraz duży pojemnik na pościel i dodatkowe akcesoria. Kanapa Carmen Comforteo posiada wygodne siedzisko wykonane z połączenia sprężyn bonellowych i pianki Komfort, a dodatkowo wygodne podłokietniki oraz poduchy oparciowe z wypełnieniem z pianki i sylikonu. Mebel rozkłada się i składa przy wykorzystaniu łatwego w obsłudze automatu, który dodatkowo jest bezpieczny dla podłogi. Cała powierzchnia spania tego mebla posiada zbliżoną sprężystość, dzięki czemu jest on bardzo komfortowy nie tylko w dzień, ale i w nocy. Uroku konstrukcji dodają zaokrąglone kanty, a także delikatne pikowania na poduchach oparciowych. Tapicerkę mebla można wybrać samodzielnie spośród 5 dostępnych grup tkanin.

Kanapa Carmen Comforteo

Kanapa Carmen Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
215 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
96 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
43 cm

Polecane produkty