Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA MILO COMFORTEO

Praktyczna kanapa Milo Comforteo z funkcją spania i pojemnikiem na pościel; szer. 200 cm; wys. 90 cm; gł. 95 cm.

1 773,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Niewielkich wymiarów kanapa Milo Comforteo jest produktem, który prezentuje się okazale, a przy tym jest komfortowy w użytkowaniu. Mebel posiada chromowane nóżki o ciekawym kształcie i lekkim połysku, a także wyposażony został w pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Podłokietniki kanapy tworzą specjalne poduszki. Dodatkowo mebel posiada dwie duże poduszki oparciowe, które są wielokomorowe i wypełnione wkładem poliuretanowo-sylikonowym, który nie ulega odkształceniom. Rodzaj tapicerki kanapy można dostosować do własnych potrzeb aranżacyjnych i preferencji – dostępnych jest aż 5 grup tkanin, spośród których można wybierać. Kanapa Milo Comforteo rozkłada się i składa przy pomocy specjalnego automatu. Jest to rozwiązanie bezpieczne dla podłogi, a przy tym wygodne w użyciu. Bardzo wygodne jest siedzisko kanapy, które tworzy połączenie sprężyn typu bonell oraz pianki poliuretanowej. Po rozłożeniu powstaje powierzchnia spania, która wyróżnia się jednakową sprężystością na całej długości.

Kanapa Milo Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
200 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
95 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
43 cm

Polecane produkty