Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA FLOW COMFORTEO

Nowoczesna kanapa Flow Comforteo doskonale pasująca do salonów i pokojów młodzieżowych; szer. 200 cm; wys. 90 cm; gł. 95 cm.

1 773,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Kompaktowa kanapa Flow Comforteo należy do mebli o nowoczesnej konstrukcji, które bardzo dobrze prezentować będą się nie tylko w salonach, ale też w pokojach młodzieżowych – także tych o ograniczonym metrażu. Jest to mebel posiadający praktyczną funkcję spania, więc sprawdzi się nie tylko w dzień, ale również jako dodatkowa powierzchnia do snu w nocy. Kanapa wyróżnia się bardzo prostym składaniem i rozkładaniem, a oprócz tego posiada duży pojemnik na pościel, który ułatwi utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Mebel posiada ciekawe podłokietniki w formie poduszek, a oprócz tego dwie poduchy oparciowe, które nie odkształcają się przy użytkowaniu, co jest zasługą ich wypełnienia poliuretanowo-sylikonowego. Kanapa Flow Comforteo posiada siedzisko powstałe z połączenia sprężyn typu bonell oraz pianki poliuretanowej, dzięki czemu jest wygodna i trwała. Konstrukcja mebla opiera się na niskich stopkach. Rodzaj obicia kanapy można natomiast wybierać indywidualnie spośród 5 grup różnych tkanin.

Kanapa Flow Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
200 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
95 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
43 cm

Polecane produkty