Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA ELEGANCE COMFORTEO

Stylowa kanapa Elegance Comforteo z klasycznymi drewnianymi nóżkami i oryginalnym pikowaniem oparcia; szer. 212 cm; wys. 92 cm; gł. 90 cm.

1 697,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nowoczesna kanapa Elegance Comforteo z subtelnymi zdobieniami to produkt, który nie zdominuje przestrzeni, ale jednocześnie delikatnie podkreśli charakter aranżacji. Konstrukcja mebla opiera się na drewnianych, rozchylonych nóżkach, dzięki czemu prezentuje się lekko i łatwo o utrzymanie w jej okolicy porządku. Mebel posiada wygodne, wąskie podłokietniki, a także oparcie z atrakcyjnymi pikowaniami i przeszyciami. Mebel jest jednak nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też praktyczny i wygodny. Przede wszystkim posiada funkcję spania i pojemnik na pościel, więc sprawdzi się również jako dodatkowe miejsce do snu. Oprócz tego rozkłada się przy pomocy automatu „od ściany”, więc nie wymaga przesuwania po podłodze przy składaniu i rozkładaniu. Siedzisko, jakie posiada kanapa Elegance Comforteo, wypełnione jest sprężynami bonellowymi i przewiewną pianką poliuretanową, co czyni je sprężystym i trwałym. Tapicerkę mebla można dobrać do wystroju i własnych preferencji z aż 5 różnych grup tkanin.

Kanapa Elegance Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
212 cm
Wysokość
92 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
47 cm

Polecane produkty