.

.

SOFA ILUSIO 3 WERSAL

Komfortowa sofa Ilusio 3 marki Wersal, z elektryczną regulacją głębokości siedziska i funkcją relax zagłówka i podłokietnika.

4 739,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Sofa Ilusio 3 to doskonały przykład nowoczesnego designu i funkcjonalności. Utrzymana w minimalistycznym stylu, świetnie wpasuje się w różnorodne aranżacje wnętrz, od skandynawskich po nowoczesne. Tapicerowana wysokiej jakości, jasnym materiałem, oferuje elegancki i ponadczasowy wygląd. W siedzisku zastosowano sprężyny faliste, które zapewniają optymalny komfort siedzenia i długotrwałą trwałość. Jednym z wyróżniających się atrybutów tej sofy jest elektrycznie regulowana głębokość siedziska. Funkcja ta pozwala na dostosowanie pozycji siedzącej do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając maksymalny komfort podczas odpoczynku lub oglądania telewizji. Dodatkowym atutem są funkcje relax zagłówka oraz podłokietników. Ta regulacja oferuje odpowiednie wsparcie dla karku i głowy w różnych pozycjach, co znacząco podnosi komfort użytkowania. Podłokietniki natomiast można dostosować, aby zapewnić idealne wsparcie dla ramion, co jest szczególnie przydatne podczas długich chwil relaksu. Sofa Ilusio 3 Wersal została osadzona na skośnych nóżkach, które dodają jej lekkości i retro charakteru. Wykonane z metalu, zapewniają solidne oparcie i trwałość konstrukcji.

Sofa Ilusio 3 Wersal

Sofa Ilusio 3 Wersal

Sofa Ilusio 3 Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
197 cm
Wysokość
83/104 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
111 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Ruchome podłokietniki
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Materiał nóżek
Metal

Polecane produkty