Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Vento Caya Design

NAROŻNIK VENTO CAYA DESIGN

Komfortowy i funkcjonalny narożnik; szer. 350 cm; wys. 90 cm; gł. 177 cm (lewa strona) / 285 cm (prawa strona).

11 244,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Obecnie brak na stanie


VENTO to kolekcja komfortowych i funkcjonalnych mebli modułowych, które można konfigurować na różne sposoby. Ten piękny i praktyczny mebel znajdzie swoje miejsce zarówno w nowoczesnych i ekskluzywnych wnętrzach, jak i tych urządzonych bardziej klasycznie. Wyposażony w praktyczną funkcję spania, pojemniki na pościel oraz regulowane w kilku stopniach zagłówki. W skład kolekcji wchodzi narożnik, sofa, podnóżki i moduły z funkcją relaksu do konfiguracji dowolnego układu mebla. Preferowane obicia dla modelu VENTO to włoska skóra naturalna, oraz kolekcje tkanin plamoodpornych i hydrofobowych MAGIC HOME i AQUA Clean.

Narożnik Vento Caya Design

Narożnik Vento Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
350 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
177 / 285 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
195 x 125 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Pianka elastyczna
Materiał
Skóra
Materiał
Sprężyny Top-line
Stan produktu
Do montażu

Polecane produkty