Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK PALLADIO MINI WERSAL

Elegancki narożnik Palladio Mini marki Wersal z elektrycznie regulowanym siedziskiem; szer. 322 cm; wys. 77/99 cm; gł. 110/183 cm.

6 094,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Niewielkich wymiarów narożnik Palladio Mini Wersal będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji niewielkiego salonu, gdzie każdy cm2 powierzchni jest na wagę złota, a jednocześnie gdzie potrzeba sporo miejsca do wygodnego wypoczynku dla domowników i ich gości. Narożnik ma kształt litery L i opiera się na bardzo atrakcyjnych stopkach w kształcie litery V. Stopki te dodają masywnej konstrukcji lekkości i jednocześnie sprawiają, że bryła nie przytłacza przestrzeni i prezentuje się bardzo subtelnie i elegancko. Bardzo atrakcyjnie wyglądają również ozdobne przeszycia siedziska tego narożnika, co w połączeniu z szerokimi podłokietnikami daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Mebel ten powstał na bazie sprężyn falistych, więc jest bardzo wytrzymały i z pewnością posłuży lata. Jest on również bardzo funkcjonalny i wygodny, gdyż posiada możliwość regulacji zagłówka (funkcja relax), a także elektrycznie regulowane siedzisko, co bez wątpienia pozytywnie wpływa na codzienny komfort jego użytkowania.

Narożnik Palladio Mini Wersal

Narożnik Palladio Mini Wersal

Narożnik Palladio Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
322 cm
Wysokość
77/99 cm
Głębokość
110/183 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty