.

.

NAROŻNIK PALLADIO MINI WERSAL

Elegancki narożnik Palladio Mini marki Wersal z elektrycznie regulowanym siedziskiem; szer. 322 cm; wys. 77/99 cm; gł. 110/183 cm.

6 099,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Niewielkich wymiarów narożnik Palladio Mini Wersal będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji niewielkiego salonu, gdzie każdy cm2 powierzchni jest na wagę złota, a jednocześnie gdzie potrzeba sporo miejsca do wygodnego wypoczynku dla domowników i ich gości. Narożnik ma kształt litery L i opiera się na bardzo atrakcyjnych stopkach w kształcie litery V. Stopki te dodają masywnej konstrukcji lekkości i jednocześnie sprawiają, że bryła nie przytłacza przestrzeni i prezentuje się bardzo subtelnie i elegancko. Bardzo atrakcyjnie wyglądają również ozdobne przeszycia siedziska tego narożnika, co w połączeniu z szerokimi podłokietnikami daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Mebel ten powstał na bazie sprężyn falistych, więc jest bardzo wytrzymały i z pewnością posłuży lata. Jest on również bardzo funkcjonalny i wygodny, gdyż posiada możliwość regulacji zagłówka (funkcja relax), a także elektrycznie regulowane siedzisko, co bez wątpienia pozytywnie wpływa na codzienny komfort jego użytkowania.

Narożnik Palladio Mini Wersal

Narożnik Palladio Mini Wersal

Narożnik Palladio Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
322 cm
Wysokość
77/99 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
183 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Głębokość siedziska
66-92 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty