Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK INFINITY MINI WERSAL

Tapicerowany narożnik Infinity Mini marki Wersal z funkcją spania; szer. 290 cm; wys. 76/86 cm; gł. 100/190 cm.

5 839,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Gustowny narożnik Infinity Mini Wersal to mebel z kasą, który stanie się nie tylko atrakcyjnym elementem wnętrza, ale również będzie meblem, którego praktyczność z pewnością docenią domownicy. Jest to narożnik w kształcie litery L, który posiada szerokie i bardzo komfortowe podłokietniki. Jego siedzisko jest obszerne i bardzo wygodne, a ozdobne przeszycia i pikowania siedziska i oparcia dodają konstrukcji uroku. Konstrukcja mebla powstała na bazie sprężyn falistych, co sprawia, że narożnik wyróżnia się wygodą użytkowania oraz ponadprzeciętną wytrzymałością. Warto wspomnieć również, że mebel ten można ekspresowo zamienić w wygodną powierzchnię do spania, co z pewnością domownicy docenią, gdy przyjadą goście. Narożnik wyposażono w system rozkładania typu Delfin, ponadto posiada on pojemy schowek na pościel lub innego typu podręczne akcesoria, jak np. koce czy dodatkowe poduszki. Całość, mimo pokaźnych wymiarów, nie prezentuje się masywnie, co jest zasługą zaokrąglonych kształtów bryły.

Narożnik Infinity Mini Wersal

Narożnik Infinity Mini Wersal

Narożnik Infinity Mini Wersal

Narożnik Infinity Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
290 cm
Wysokość
76/86 cm
Głębokość
100/190 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
120 x 230 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty