Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK CALVARO MINI WERSAL

Komfortowy narożnik Calvaro Mini marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 275 cm; wys. 82/100 cm; gł. 177 cm.

5 594,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancki narożnik Calvaro Mini Wersal to mebel wyjątkowy, który w salonie stanie się punktem centralnym, skupiającym uwagę domowników i gości. Jego nietuzinkowy design oraz praktyczne rozwiązania technologiczne sprawiają, że spełni oczekiwania każdego, kto w meblach ceni perfekcyjne połączenie cech użytkowych i wizualnych. Bryła narożnika opiera się na cienkich i dość wysokich stopkach, dzięki czemu konstrukcja wygląda lekko, a przy tym łatwiej o utrzymanie czystości w jej pobliżu. Mebel posiada komfortowe zagłówki z możliwością regulacji, a także elektrycznie wysuwane siedzisko, co jeszcze bardziej zwiększa jego wygodę użytkowania. Na uwagę bez wątpienia zasługują bardzo ergonomiczne podłokietniki, ponadto nie da się nie zauważyć subtelnego pikowania na siedzisku, które z pewnością wniesie do wnętrza nutę elegancji i szyku. Narożnik Calvaro Mini Versal dostępny jest zarówno w wersji lewostronnej, jak i prawostronnej, więc łatwo dopasować ten model do możliwości aranżacyjnych wnętrza.

Narożnik Calvaro Mini Wersal

Narożnik Calvaro Mini Wersal

Narożnik Calvaro Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
275 cm
Wysokość
82/100 cm
Głębokość
177 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
47 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty