Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK CALVARO XL WERSAL

Pikowany narożnik Calvaro XL marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 353 cm; wys. 82/100 cm; gł. 177/203 cm.

8 024,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowy narożnik Calvaro XL Wersal jest meblem, który robi niesamowite wrażenie na każdym. Jego konstrukcja jest obszerna, a bryła ergonomiczna i komfortowa – narożnik pomieści bez problemu większą ilość domowników czy ich gości, zapewniając im wygodny wypoczynek. Mebel złożony jest z brył, które opierają się na wąskich stopkach. Narożnik występuje w wersji lewostronnej i prawostronnej, a szeroka gama tkanin obiciowych do wyboru sprawia, że można łatwo dopasować go do możliwości aranżacyjnych oraz stylu wystroju wnętrza, a także upodobań domowników. Narożnik posiada elektrycznie wysuwane siedzisko, a jego przemyślana konstrukcja sprawia, że w kilka chwil stworzyć można z niego komfortową strefę spania. Połączenie specjalnej pianki i sprężyn falistych gwarantuje wygodny wypoczynek, a także wyjątkową wytrzymałość mebla. Uwagę przykuwa również elegancki design narożnika, w tym zwłaszcza delikatne przeszycia i subtelne pikowanie, które wprowadzi do wnętrza nieco luksusu i elegancji.

Narożnik Calvaro XL Wersal

Narożnik Calvaro XL Wersal

Narożnik Calvaro XL Wersal

Narożnik Calvaro XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
353 cm
Wysokość
82/100 cm
Głębokość
177/203 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
47 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty