.

.

NAROŻNIK DENVO WERSAL

Stylowy rozkładany narożnik Denvo Wersal z powierzchnią spania 140x222 cm, wyposażony w pojemnik na pościel, przesuwane oparcie i regulowany zagłówek.

7 179,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Narożnik Denvo marki Wersal to elegancki i uniwersalny mebel. Jego prosty design pasuje do wielu różnych stylów wnętrza, zawsze pozwalając uzyskać szykowną aranżację. Został zaprojektowany z troską o każdy, nawet najmniejszy detal. Posiada dyskretne nóżki, podłokietnik o płynnej linii, delikatne ozdobne przeszycia na siedzisku i oparciach. Zaawansowane rozwiązania ergonomiczne narożnika, takie jak regulowane oparcia i zagłówki, umożliwiają dostosowanie mebla do indywidualnych preferencji użytkownika, co czyni go idealnym meblem do relaksu, czytania książki czy oglądania ulubionych filmów. Funkcjonalność narożnika Denvo rozszerza praktyczna opcja rozkładania, która w kilka chwil pozwala przekształcić salon w wygodną sypialnię dla gości. To system delfin, który polega na wysunięciu spod siedziska szuflady i wydobycia z niej przez podciągnięcie do góry dodatkowej powierzchni do spania. Wbudowany pojemnik na pościel jest dodatkowym atutem, umożliwiającym łatwe przechowywanie pościeli i innych akcesoriów. Solidna konstrukcja i zastosowanie wysokogatunkowych materiałów sprawiają, że narożnik będzie służył przez długie lata, zachowując swój nienaganny wygląd.

Narożnik Denvo Wersal

Narożnik Denvo Wersal

Narożnik Denvo Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
290 cm
Wysokość
77/94 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
217 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
140x222 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
61-74 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty