Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK DENVO WERSAL

Pikowany narożnik Denvo marki Wersal wyposażony w funkcję spania; szer. 290 cm; wys. 77/94 cm; gł. 217 cm.

7 179,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wyjątkowy narożnik Denvo Wersal z funkcją spania perfekcyjnie wpisze się w aranżację nowoczesnego salonu, który urządzony będzie ze smakiem i gustem. Jest to wygodny mebel tapicerowany, którego rodzaj i kolor obicia można dobrać indywidualnie z bogatej kolekcji Wersal. Narożnik złożony jest z dwóch brył, ponadto występuje w wersji prawo- i lewostronnej, więc można dopasować go bez problemu do możliwości aranżacyjnych wnętrza. Mebel posiada wyjątkowe pikowane siedzisko, a cała konstrukcja opiera się na cienkich stopkach, które dodają bryle lekkości i elegancji. Jest to jednak nie tylko mebel atrakcyjny wizualnie, ale również bardzo funkcjonalny. Siedzisko tego narożnika jest obszerne, więc bez problemu pomieści dużą rodzinę. Użytkownicy mają możliwość regulowania zagłówków i głębokości oparcia, więc mogą dopasować siedzisko do własnych preferencji, sprawiając tym samym, że komfort wypoczynku będzie najwyższy. Ekspresowo można również zamienić siedzisko w bardzo wygodną strefę spania.

Narożnik Denvo Wersal

Narożnik Denvo Wersal

Narożnik Denvo Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
290 cm
Wysokość
77/94 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
217 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
140x222 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
61-74 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty