Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK EMPORIO L2 WERSAL

Tapicerowany narożnik Emporio L2 marki Wersal z funkcją spania; szer. 264 cm; wys. 75/90 cm; gł. 192 cm.

5 829,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Subtelny narożnik Emporio L2 Wersal to mebel dla użytkowników wymagających. Do każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie wprowadzi przytulną atmosferę i przyjemny charakter. Mebel posiada delikatną bryłę, więc wpisze się zarówno w aranżacje bardziej tradycyjne, jak i te nowoczesne – będzie pięknie prezentować się w każdym pomieszczeniu. Zastosowano tutaj połączenie wysokiej jakości pianki i sprężyn falistych, więc narożnik jest komfortowy i jednocześnie wytrzymały. Możliwość personalizacji mebla poprzez indywidualny dobór rodzaju i koloru obicia sprawia, że mebel ten trafić może w gusta każdego. Na uwagę zasługuje również funkcjonalność tego narożnika. Można go szybko przemienić z wygodnego siedziska w komfortowe miejsce do spania, a wbudowany pojemnik na pościel sprawi, że użytkownicy będą mieć pod ręką poduszki czy kołdrę. Narożnik jest również bardzo wygodny, o co dbają regulowane zagłówki. Konstrukcja składa się z dwóch brył, a mebel dostępny jest w wersji lewo- i prawostronnej.

Narożnik Emporio L2 Wersal

Narożnik Emporio L2 Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
264 cm
Wysokość
75/90 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
192 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
122x190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
56 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty