Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK EMPORIO MINI WERSAL

Luksusowy narożnik Emporio Mini marki Wersal z regulowanymi podłokietnikami i zagłówkami; szer. 270 cm; wys. 75/90 cm; gł. 173 cm.

5 189,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wyjątkowy narożnik Emporio Mini Wersal z funkcją spania spełni oczekiwania wszystkich osób, które cenią sobie funkcjonalność, atrakcyjny design i maksymalny komfort użytkowania. Jest to wysokiej jakości mebel, który składa się z dwóch brył – dostępny jest w wersji prawo- i lewostronnej, więc łatwo dopasować go do aranżacji wnętrza. Wykonany jest solidnie i z dbałością o detale. Jego konstrukcja opiera się na połączeniu wysokiej jakości sprężyn falistych i pianki, a precyzyjne i staranne wykończenie sprawia, że całość prezentuje się szykownie i niepowtarzalnie. Bryła tego wyjątkowego narożnika opiera się na niewielkich drewnianych nóżkach, ponadto mebel można spersonalizować, dobierając jeden z wielu dostępnych rodzajów i kolorów obicia. Narożnik posiada bardzo duży pojemnik na pościel, ponadto można go zamienić ekspresowo w wygodną strefę snu, gdyż posiada automat do rozkładania typu delfin. Na komfort użytkowania wpływają tu bez wątpienia również regulowane podłokietniki i zagłówki.

Narożnik Emporio Mini Wersal

Narożnik Emporio Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
270 cm
Wysokość
75/90 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
173 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
122x216 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy

Polecane produkty