Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MOLINA XL WERSAL

Szeroki narożnik Molina XL marki Wersal z wygodną powierzchnią spania; szer. 333 cm; wys. 75/90 cm; gł. 189/210 cm.

7 789,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wysokiej jakości narożnik Molina XL Wersal jest meblem złożonym z trzech brył, który robi niesamowite wrażenie i spełni oczekiwania osób wymagających. Konstrukcja występuje w opcji lewo- oraz prawostronnej i wykonana została na bazie wysokiej jakości pianki i sprężyn falistych, a całość opiera się na wysokich i smukłych nóżkach, dzięki którym mebel nie prezentuje się masywnie, tylko lekko i elegancko. Na uwagę zasługuje możliwość pełnej personalizacji tego mebla – tkaninę obicia można dobrać stosowanie do własnych preferencji. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że narożnik Molina XL firmy Wersal jest również doceniany za wysoki komfort użytkowania – dbają o to między innymi regulowane zagłówki tego mebla. Należy wspomnieć tutaj o przydatnej funkcji spania narożnika, dzięki której w kilka chwil można zamienić siedzisko w wygodne łóżko, a także o praktycznym pojemniku na pościel, który pozwoli na trzymanie pościeli w zasięgu ręki i jednocześnie ułatwi utrzymanie porządku.

Narożnik Molina XL Wersal

Narożnik Molina XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
333 cm
Wysokość
75/90 cm
Głębokość
189/210 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
265x124 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty