Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK LIFE WERSAL

Klasyczny narożnik Life marki Wersal wyposażony w funkcję spania; szer. 250 cm; wys. 81 cm; gł. 164 cm.

3 789,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Stylowy narożnik Life Wersal to mebel bardzo funkcjonalny, który również zasługuje na uwagę ze względu na swoją prostą bryłę, wyważoną stylistykę i nienachalny design. Bardzo dobrze pasować będzie między innymi do niewielkich salonów, gdzie powierzchnia jest ograniczona, gdyż posiada kompaktowe wymiary. Jest to narożnik z funkcją spania, który wyróżnia się wytrzymałością i solidnością, co zawdzięcza precyzyjnemu wykonaniu w oparciu o system sprężyn falistych i piankę elastyczną. Zastosowano tutaj funkcję spania typu delfin, więc można w ekspresowym czasie zamienić siedzisko na komfortową powierzchnię do spania. Mebel posiada również wbudowany pojemnik na pościel lub inne akcesoria, co ułatwia utrzymanie porządku. Krawędzie narożnika są subtelnie zaokrąglone, a konstrukcja opiera się na bardzo ciekawych stopkach, ponadto mebel dostępny jest w wersji prawo- i lewostronnej, więc łatwo dopasować go do własnych potrzeb. Rodzaj i kolor tkaniny obiciowej także można dobrać indywidualnie.

Narożnik Life Wersal

Narożnik Life Wersal

Narożnik Life Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
250 cm
Wysokość
81 cm
Głębokość
164 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
205x124 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty