Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK NOLAN WERSAL

Elegancki narożnik Nolan marki Wersal z ozdobnym oparciami; szer. 253 cm; wys. 88 cm; gł. 180 cm.

4 059,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancki narożnik Nolan Wersal to mebel dla osób wymagających, który wyróżnia się wyjątkowym stylem i funkcjonalnością. Mebel składa się z dwóch brył i dostępny jest zarówno w wersji lewo-, jak i w wersji prawostronnej. Pasować będzie do wnętrz urządzonych ze smakiem, gdzie wprowadzi odrobinę luksusu. Narożnik jest bardzo wygodny, co jest zasługą wykonania z wysokiej jakości pianki i sprężyn falistych. Jego wyjątkowy design przyciąga uwagę, więc mebel stworzy doskonałą strefę wypoczynku w każdym pomieszczeniu. Konstrukcja opiera się na gustownych nóżkach, a lekko zaokrąglona bryła robi wrażenie. Siedziska są dzielone, więc każdy z użytkowników będzie mógł komfortowo usiąść. Wewnątrz znaleźć można duży schowek na pościel czy inne rzeczy, a dzięki temu, że jest to narożnik z funkcją spania, zapewnia dodatkowe miejsce do snu, gdy zajdzie taka potrzeba. Materiał i kolor obicia można dobrać indywidualnie, dzięki czemu narożnik idealnie wpisze się w gusta domowników i wystrój wnętrza.

Narożnik Nolan Wersal

Narożnik Nolan Wersal

Narożnik Nolan Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
253 cm
Wysokość
88 cm
Głębokość
180 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
126x197 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty