Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK ROLLO WERSAL

Tapicerowany narożnik Rollo marki Wersal z pikowanym siedziskiem; szer. 296 cm; wys. 66/76 cm; gł. 213 cm.

4 329,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Nietuzinkowy narożnik Rollo Wersal to propozycja dla miłośników mebli wyjątkowych i oryginalnych, które przy tym są wyjątkowo funkcjonalne i wytrzymałe. Jest to narożnik na sprężynach falistych i elastycznej piance, który nie odkształca się pod ciężarem ciała, a przy tym jest bardzo wygodny. Narożnik nie ma funkcji spania i składa się z dwóch brył o bardzo ciekawej formie, posiada ozdobne pikowanie siedziska i dużo poduszek. Całość opiera się na gustownych stopkach. Narożnik dostępny jest w wersji prawo- i lewostronnej, przez co łatwo dopasujemy go do możliwości aranżacyjnych wnętrza. Duża powierzchnia wypoczynkowa sprawia, że mebel stworzy wygodną strefę relaksu w salonie. Warto dodać, że narożnik Rollo ma możliwość personalizacji, co oznacza, że użytkownik może wybrać rodzaj tkaniny obiciowej, który najbardziej będzie mu odpowiadać. Wersal posiada imponującą kolekcję tkanin obiciowych, więc bez wątpienia każdy znajdzie tu tkaninę na miarę swoich potrzeb i upodobań wizualnych.

Narożnik Rollo Wersal

Narożnik Rollo Wersal

Narożnik Rollo Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
296 cm
Wysokość
66/76 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Głębokość
213 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Głębokość siedziska
53-82 cm
Materiał nóżek
Stal chromowana

Polecane produkty