.

.

NAROŻNIK HUGO XL WERSAL

Stylowy narożnik Hugo XL marki Wersal z elektrycznie regulowanym siedziskiem; szer. 353 cm; wys. 77/97 cm; gł. 177/204 cm.

7 539,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Nowoczesny narożnik Hugo XL Wersal przypadnie do gustu miłośnikom mebli eleganckich i funkcjonalnych zarazem. Łączy w sobie cechy klasyczne i nowoczesne, więc bardzo dobrze odnajdzie się niemalże w każdej aranżacji. Narożnik ma kształt litery U, a jego imponujące wymiary sprawiają, że będzie idealnym meblem do salonu większej rodziny, gdyż każdemu zapewni wygodne miejsce do wypoczynku. Narożnik został wykonany z dbałością o detale i troską o dużą solidność. To właśnie między innymi dlatego zastosowano tutaj sprężyny faliste, dzięki którym mebel ten wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Narożnik jest jednak nie tylko wytrzymały, ale również komfortowy w użytkowaniu. Posiada elektrycznie wysuwane siedzisko, a także funkcję relax, która pozwala na regulację ułożenia zagłówka. Narożnik posiada ponadto szeroki podłokietnik, co również wpływa na komfort użytkowania. Cała konstrukcja opiera się na niewielkich stopkach, a uroku bryle dodają delikatne przeszycia i pikowania siedziska.

Narożnik Hugo XL Wersal

Narożnik Hugo XL Wersal

Narożnik Hugo XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
353 cm
Wysokość
77/97 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
204 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Głębokość siedziska
66 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty