Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK HUGO XL WERSAL

Stylowy narożnik Hugo XL marki Wersal z elektrycznie regulowanym siedziskiem; szer. 353 cm; wys. 77/97 cm; gł. 177/204 cm.

7 534,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nowoczesny narożnik Hugo XL Wersal przypadnie do gustu miłośnikom mebli eleganckich i funkcjonalnych zarazem. Łączy w sobie cechy klasyczne i nowoczesne, więc bardzo dobrze odnajdzie się niemalże w każdej aranżacji. Narożnik ma kształt litery U, a jego imponujące wymiary sprawiają, że będzie idealnym meblem do salonu większej rodziny, gdyż każdemu zapewni wygodne miejsce do wypoczynku. Narożnik został wykonany z dbałością o detale i troską o dużą solidność. To właśnie między innymi dlatego zastosowano tutaj sprężyny faliste, dzięki którym mebel ten wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Narożnik jest jednak nie tylko wytrzymały, ale również komfortowy w użytkowaniu. Posiada elektrycznie wysuwane siedzisko, a także funkcję relax, która pozwala na regulację ułożenia zagłówka. Narożnik posiada ponadto szeroki podłokietnik, co również wpływa na komfort użytkowania. Cała konstrukcja opiera się na niewielkich stopkach, a uroku bryle dodają delikatne przeszycia i pikowania siedziska.

Narożnik Hugo XL Wersal

Narożnik Hugo XL Wersal

Narożnik Hugo XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
353 cm
Wysokość
77/97 cm
Głębokość
177/204 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty