Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MANGO MINI WERSAL

Gustowny narożnik Mango Mini marki Wersal z funkcją spania; szer. 260 cm; wys. 97 cm cm; gł. 111/175 cm.

6 439,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Komfortowy narożnik Mango Mini Wersal bardzo dobrze odnajdzie się między innymi w mniejszych salonach, gdzie powierzchnia jest ograniczona. Na uwagę zasługuje jego głębokie siedzisko, a także wygodne podłokietniki i zagłówki. Charakteru całości dodają niewielkie przeszycia na siedzisku i oparciach. Narożnik Mango Mini posiada wysuwane oparcie, elektrycznie wysuwane siedzisko, a także ma możliwość regulacji zagłówków (funkcja relax). Konstrukcja mebla jest wytrzymała i wygodna, co jest zasługą systemu sprężyn falistych oraz wysokoelastycznej pianki typu HR. Jest to jednak nie tylko mebel bardzo wygodny i funkcjonalny na co dzień, ale również przydatny w nocy, gdyż jest to narożnik z funkcją spania, więc bardzo szybko można stworzyć z niego dodatkowe miejsce do nocnego wypoczynku, co sprawdzi się między innymi, gdy przyjadą goście. Narożnik Mango Mini posiada pojemny schowek na pościel i innego typu akcesoria, co ułatwia utrzymanie porządku i sprawia, że można mieć wszystko, co niezbędne zawsze pod rękę.

Narożnik Mango Wersal

Narożnik Mango Wersal

Narożnik Mango Wersal

Narożnik Mango Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
260 cm
Wysokość
97 cm
Głębokość
111/175 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
115 X 227​ cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty