Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK PALLADIO L WERSAL

Gustowny narożnik Palladio L marki Wersal z elektrycznie regulowanym siedziskiem; szer. 320 cm; wys. 77/99 cm; gł. 110/220 cm.

6 652,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Atrakcyjny narożnik Palladio L Wersal to mebel, który bardzo dobrze odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach, gdzie stanie się niemalże wisienką na torcie atrakcyjnego wystroju, jednakże również w aranżacje bardziej klasyczne powinien wpisać się bez problemu. Konstrukcja narożnika w kształcie litery L opiera się na bardzo ciekawych V-stopkach, co sprawia, że wygląda bardzo lekko i elegancko zarazem, a przy tym nie przytłacza przestrzeni. Na uwagę zasługują bez wątpienia również ozdobne przeszycia siedziska, ponadto mebel ten posiada szeroki podłokietnik i regulowane zagłówki (funkcja relax). Do niewątpliwych zalet tego narożnika zaliczyć można również możliwość elektrycznej regulacji siedziska. Regulacja głębokości siedzenia pozwoli szybko dostosować ułożenie mebla do potrzeb użytkownika, co pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania mebla. Trzeba również dodać, że konstrukcja powstała w oparciu o system sprężyn falistych, dzięki czemu jest to mebel szczególnie wytrzymały i niezawodny.

Narożnik Palladio L Wersal

Narożnik Palladio L Wersal

Narożnik Palladio L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
320 cm
Wysokość
77/99 cm
Głębokość
110/220 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Wypełnienie
44 cm

Polecane produkty