Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK TIMOLA XL WERSAL

Komfortowy narożnik Timola XL z funkcją spania; szer. 348 cm; wys. 81/95 cm; gł. 175/215 cm.

7 294,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowo komfortowy narożnik Timola XL Wersal w kształcie litery U to mebel, który doskonale pasować będzie do dużego salonu – zwłaszcza zaaranżowanego w stylu nowoczesnym, choć nie tylko. Narożnik ten posiada delikatnie zaokrąglone kształty oraz ma opływową konstrukcję, a przy tym jego bryła opiera się na bardzo atrakcyjnych stopkach, więc nie wygląda masywnie. Całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie, co jest zasługą również niewielkich przeszyć na oparciach. Mebel powstał na bazie systemu sprężyn falistych, czemu zawdzięcza swoją wytrzymałość. Posiada specjalną funkcję relax, co oznacza, że jego zagłówki są regulowane, zgodnie z potrzebami użytkownika. Niewątpliwą zaletą jest to, że jest to narożnik z funkcją spania. Można go zatem bardzo szybko zamienić w komfortowe miejsce do nocnego wypoczynku. Mebel posiada system rozkładania typu delfin, ponadto został wyposażony w bardzo praktyczny pojemnik na pościel lub innego typu podręczne akcesoria, jak np. koce czy dodatkowe poduszki.

Narożnik Timola XL Wersal

Narożnik Timola XL Wersal

Narożnik Timola XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
348 cm
Wysokość
81/95 cm
Głębokość
175/215 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
123x273 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty