Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK NELLA MAXI WERSAL

Stylowy narożnik Nella Maxi marki Wersal z funkcją spania; szer. 317 cm; wys. 90 cm; gł. 173/190 cm.

4 359,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Praktyczny narożnik Nella Maxi Wersal to propozycja do wnętrz nowoczesnych i urządzonych ze smakiem. Ten pokaźnych wymiarów narożnik w kształcie litery U najlepiej odnajdzie się w dużym salonie, gdzie będzie można bez problemu wykorzystać cały jego potencjał. To propozycja do dużej rodziny – każdy znajdzie tu dostatecznie dużo miejsca dla siebie, by wygodnie wypocząć po całym dniu. Narożnik ten powstał na bazie systemu sprężyn falistych, dzięki czemu wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jest to mebel z funkcją spania, więc jest także bardzo praktyczny, co z pewnością doceni każdy. Konstrukcja wyposażona została w system rozkładania typu Delfin, ponadto znajduje się tutaj pojemny pojemnik na pościel i dodatkowe akcesoria. Jest to również mebel bardzo atrakcyjny wizualnie, który z pewnością stanie się punktem centralnym każdej aranżacji. Bryła opiera się na niewielkich stopkach, a ozdobne przeszycia siedziska i duże poduchy a oparciu robią bardzo pozytywne wrażenie na każdym.

Narożnik Nella Maxi Wersal

Narożnik Nella Maxi Wersal

Narożnik Nella Maxi Wersal

Narożnik Nella Maxi Wersal

Narożnik Nella Maxi Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
317 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
173/190 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
140 x 260 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty