Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK SANTI WERSAL

Stylowy narożnik Santi marki Wersal z funkcją spania; szer. 264 cm; wys. 88/105 cm; gł. 185 cm.

5 424,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancki narożnik Santi Wersal to propozycja do salonu, w którego aranżacji ważny jest każdy szczegół. Jest to mebel tapicerowany w kształcie litery L, który wyróżnia się bardzo precyzyjnym wykonaniem, a także solidną konstrukcją. Zauważyć można tu ozdobne przeszycia na oparciach, dodatkowy zagłówek, a także masywne stopki drewniane, na których opiera się cała konstrukcja. Bryła mebla ma lekko zaokrąglone kształty, podobnie jak szeroki podłokietnik, który jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Mebel powstał, wykorzystując system sprężyn falistych, więc jest bardzo wytrzymały, a przy tym komfortowy, gdyż siedzisko jest szerokie. Jest to ponadto narożnik rozkładany, więc można zrobić z niego dodatkową powierzchnię do spania w nocy, co sprawdzi się, gdy pojawią się goście i nie tylko. Mebel posiada wbudowany system rozkładania typu Delfin, dzięki któremu siedzisko zamienia się w obszerne łóżko, a całość dopełnia pojemny schowek na pościel czy innego typu akcesoria codziennego użytku.

Narożnik Santi Wersal

Narożnik Santi Wersal

Narożnik Santi Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
264 cm
Wysokość
88/105 cm
Głębokość
185 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
126x196 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty