Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK TOKIO WERSAL

Klasyczny narożnik Tokio marki Wersal z funkcją spania; szer. 245 cm; wys. 90 cm; gł. 90/173 cm.

3 744,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowy narożnik Tokio Wersal należy do mebli praktycznych, komfortowych i bardzo atrakcyjnie prezentujących się. Jest to narożnik, który stanie się głównym punktem salonu, ale jednoczenie nie będzie przytłaczać przestrzeni, czy też wychodzić na pierwszy plan. Konstrukcja mebla powstała na bazie sprężyn falistych, więc jest to mebel solidny i wytrzymały. Na uwagę zasługuje bardzo szeroki i miękki podłokietnik tego narożnika, a także komfortowe poduchy na oparciu. Siedzisko i poduchy oparcia posiadają ozdobne przeszycia, co dodaje im uroku, a konstrukcji mebla charakteru. Bryła opiera się na niskich, ale szerokich stopkach. Narożnik ma funkcję spania, co zwiększa możliwości jego wykorzystania. Mebel wyposażono w system rozkładania typu Delfin, dzięki czemu po rozłożeniu tworzy obszerną i komfortową powierzchnię do nocnego wypoczynku. Warto wspomnieć, że znajdziemy tu też obszerny pojemnik na pościel i inne rzeczy podręczne, dzięki czemu łatwiej o utrzymanie w jego okolicy porządku.

Narożnik Tokio Wersal

Narożnik Tokio Wersal

Narożnik Tokio Wersal

Narożnik Tokio Wersal

Narożnik Tokio Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
245 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
90/173 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
142 x 200 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty