Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MILANO COMFORTEO

Klasyczny narożnik Milano Comforteo z funkcją spania i wieloma tkaninami do wyboru; szer. 219 cm; wys. 90 cm; gł. 94/165 cm.

3 761,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Zgrabny narożnik Milano Comforteo to bardzo udane połączenie komfortu użytkowania i cech wizualnych. Mebel prezentuje się ciekawie – jego bryła jest nowoczesna, ale jednocześnie funkcjonalna i przytulna. Wymiary narożnika zostały w taki sposób dobrane, aby był jednocześnie wygodny i można było go zmieścić nawet w salonach o nieco mniejszym metrażu. Jest to narożnik uniwersalny, który może mieć układ prawy lub lewy, zależnie od potrzeb użytkownika. Swoją wygodę zawdzięcza wielokomorowym poduchom oparciowym, których wypełnieniem jest mieszanka poliuretanowo-sylikonowa, a także wykonaniu siedziska z wysokiej jakości pianki i sprężyn falistych. Tapicerka mebla Milano dostępna jest w 5 grupach tkanin do wyboru. Wersja wyposażona została w kieszenie boczne i praktyczną funkcję spania. Narożnik Milano Comforteo rozłożyć można łatwo, wykorzystując automat typu „delfin”. Cała powierzchnia spania wyróżnia się zbliżoną sprężystością. Niewątpliwym atutem mebla jest pojemny pojemnik na pościel.

Narożnik Milano Comforteo

Narożnik Milano Comforteo

Narożnik Milano Comforteo

Narożnik Milano Comforteo

Narożnik Milano Comforteo

Narożnik Milano Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
219 cm
Wysokość
90 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
165 cm
Wysokość nóżek
9 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
140x200 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Kieszenie na podłokietnikach
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Wysokość podłokietników
56 cm
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty