Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MALAGA COMFORTEO

Funkcjonalny narożnik Malaga Comforteo z obszernym siedziskiem i wygodnym oparciem; szer. 243 cm; wys. 87 cm; gł. 93/162 cm.

3 496,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Praktyczny narożnik Malaga Comforteo należy do mebli wyróżniających się prezencją i trwałością, a przy tym jest praktyczny. W salonie zapewni nie tylko miejsce do dziennego wypoczynku dla domowników i ich gości, ale też stanowić może dodatkową powierzchnię do spania w nocy. Jego bryła jest prosta, więc nie będzie przytłaczać aranżacji wnętrza, a raczej sprawi, że będzie ono prezentować się przytulnie. Narożnik Malaga Comforteo może mieć układ prawy lub lewy do wyboru. Materiał tapicerki wybrać można spośród dostępnych 5 grup tkanin. Mebel posiada obszerne, wygodne siedzisko z wypełnieniem typu Lux System. Składa się ze sprężyn falistych i bonellowych, a oprócz tego z wysokoelastycznej pianki. Wykorzystano tu na oparciu poduszki wielokomorowe, które wypełnione są wkładem poliuretanowo-sylikonowym o właściwościach nieodkształcających się. Mebel zapewnia najwyższy komfort siedzenia i spania. Rozkłada się i składa przy wykorzystaniu automatu typu „puma” i posiada pojemnik na pościel.

Narożnik Malaga Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
243 cm
Wysokość
87 cm
Głębokość
93/162 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
42 cm

Polecane produkty