Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MONTANA XL WERSAL

Komfortowy narożnik Montana XL marki Wersal, z regulacją zagłówków, oparć i głębokości; szer. 389 cm; wys. 80/97 cm; gł. 185/220 cm

7 749,00 zł
9 615,00 zł
Oszczędź 1 866,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Niezwykle gustowny narożnik Montana XL łączy w sobie nowoczesność z klasyczną elegancją. Niebanalne i intrygujące wzornictwo sprawia, że mebel przykuwa wzrok i z pewnością stanie się sercem salonu. Idealnie odnajdzie się w zarówno w minimalistycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Regulacja zagłówków oraz kąta nachylenia oparcia sprawią, że relaks podczas domowego seansu filmowego stanie się niezwykłą przyjemnością. Elektryczna regulacja głębokości siedziska sprawia, że zyskujemy dodatkowe miejsce do wypoczynku. Pikowane siedzisko zostało wykonane z wkładu ze sprężyn falistych, dzięki czemu jest nie tylko odporne na odkształcenia, ale i niezwykle elastyczne i komfortowe. Najwyższa jakość materiałów, zadbanie o każdy detal, a także unikatowy design sprawiają, że Montana XL zadowoli nawet najbardziej wymagających. Szeroka gama kolorów i rodzajów tkanin, a także wybór wersji prawo- i lewostronnej sprawiają, że model można spersonalizować oraz jeszcze lepiej dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań.

Narożnik Montana XL Wersal

Narożnik Montana XL Wersal

Narożnik Montana XL Wersal

Narożnik Montana XL Wersal

Narożnik Montana XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
389 cm
Wysokość
80/97 cm
Głębokość
185/220 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek

Polecane produkty