Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MONTANA L WERSAL

Nowoczesny narożnik Montana L marki Wersal, regulowane zagłówki, oparcia i głębokość; szer. 308 cm; wys. 80/97 cm; gł. 114/220 cm.

6 249,00 zł
7 603,00 zł
Oszczędź 1 354,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Niezwykle stylowy narożnik Montana L skutecznie przykuje wzrok gości, a domowników zaprosi do wspólnego wypoczynku. Jest nie tylko niezwykle designerski, ale i wykonany z materiałów najwyższej jakości, z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Dzięki regulacji kąta nachylenia zagłówków oraz oparć, wieczorny relaks przy ulubionym serialu stanie się jeszcze większą przyjemnością. Elektryczna regulacja głębokości siedziska sprawia, że zaoszczędzimy na przestrzeni, a w razie potrzeby zyskamy dodatkowe miejsce do wypoczynku. Pikowane siedzisko zostało wykonane z użyciem sprężyn falistych. Dzięki temu powierzchnia jest niezwykle komfortowa, a przy tym elastyczna i odporna na odkształcenia. Konstrukcja narożnika została umieszczona na skośnych, metalowych stopkach. Narożnik Montana L doskonale sprawdzi się w salonach w stylu minimalistycznym czy nowoczesnym. Szeroki wybór kolorów oraz rodzajów tkanin sprawia, że narożnik może harmonijnie zgrać się z resztą mebli oraz dodatków.

Narożnik Montana L Wersal

Narożnik Montana L Wersal

Narożnik Montana L Wersal

Narożnik Montana L Wersal

Narożnik Montana L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
308 cm
Wysokość
80/97 cm
Głębokość
114/220 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek

Polecane produkty