.

.

NAROŻNIK MONTEGIO L WERSAL

Elegancki, nowoczesny narożnik Montegio L z regulowanymi zagłówkami, idealny do odpoczynku w dzień, a dzięki funkcji spania także w nocy.

5 469,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Narożnik Montegio L to nowoczesny mebel, który łączy w sobie komfort z wyjątkowym designem. Świetnie sprawdzi się w salonie jako główny element wypoczynkowy. Ma wygodne siedziska, wyposażone w wytrzymałe sprężyny faliste zapobiegające powstawaniu trwałych odkształceń, oparcia zostały dobrze wyprofilowane, a regulowane zagłówki pozwalają na dostosowanie kąta nachylenia do indywidualnych potrzeb użytkownika, co przyda się podczas relaksu, oglądania telewizji czy czytania książki. Mebel posiada funkcję spania. System rozkładania typu delfin pozwala w łatwy sposób zamienić go w łóżko z powierzchnią spania o wymiarach 115x190 cm. Praktycznym rozwiązaniem jest też pojemnik na pościel ukryty w otomanie. Narożnik Montegio L Wersal charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Jego proste linie i gładkie wykończenie nadają mu eleganckiego wyglądu. Wsparty jest na solidnych nogach wykonanych z metalu, które zapewniają stabilność. Bez wątpienia sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.

Narożnik Montegio L Wersal

Narożnik Montegio L Wersal

Narożnik Montegio L Wersal

Narożnik Montegio L Wersal

Narożnik Montegio L Wersal

Narożnik Montegio L Wersal

Narożnik Montegio L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
245 cm
Wysokość
73/86 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
176 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
115x190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Materiał nóżek
Metal

Polecane produkty