Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Avanti 4 Caya Design

NAROŻNIK AVANTI 4 CAYA DESIGN

Nowoczesny i komfortowy narożnik z funkcją spania; szer. 386 cm; wys. 100 cm; gł. 222 cm.

9 935,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Obecnie brak na stanie


Model AVANTI 4 tak jak pozostałe narożniki z tej linii łączy w sobie ekskluzywny wygląd, nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania komfortowych siedzisk. Mebel wyposażony jest w dodatkowe opcje tj. które sprawiają, że jest niezwykle funkcjonalny. Układ modułowy posiada funkcję spania typu delfin, regulowane podłokietniki, dwa duże pojemniki do przechowywania pościeli i zagłówki regulowane w kilku stopniach z mechanizmami firmy Motion Italia. Prosty i geometryczny projekt mebla daje wiele możliwości na wystrój nowoczesnego wnętrza. Preferowane obicia dla AVANTI to wysokiej jakości tkaniny plamoodporne MAGIC HOME.

Narożnik Avanti 4 Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
386 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
222 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
198 x 140 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty