Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Biblio 3 Caya Design

NAROŻNIK BIBLIO 3 CAYA DESIGN

Nowoczesny i elegancki narożnik z funkcją spania, wyposażony w bibliotekę; szer. 277 cm; gł. 277 cm; wys. 85 cm.

12 216,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Kolekcja Biblio to połączenie nowoczesnej funkcjonalności z eleganckim wzornictwem. Narożnik to mebel modułowy, który umożliwia dowolną konfigurację dopasowaną do potrzeb i wizji wystroju wnętrza. Ponadto dostępna jest opcja wyposażenia go w bibliotekę wykończoną w okleinie naturalnej. Wybierając ten model zyskujemy również miejsce do snu dzięki funkcji rozkładania narożnika, oraz miejsce do przechowywania w postaci dwóch pojemników na pościel. Kolekcja Biblio to komfortowe i sprężyste siedziska połączone z miękkimi oparciami i solidną konstrukcją. Preferowane obicia dla kolekcji BIBLIO to skóra naturalna oraz wysokiej jakości tkaniny.

Narożnik Biblio 3 Caya Design

Narożnik Biblio 3 Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
277 cm
Wysokość
85 cm
Głębokość
277 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
200 x 140 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Do montażu

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty