Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Castello Caya Design

NAROŻNIK CASTELLO CAYA DESIGN

Narożnik o nowoczesnym wzornictwie; szer. 352 cm; wys. 85 cm; gł. 277 cm.

12 707,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

CASTELLO MODULIO to narożnik o modułowej budowie, który cechuje się solidną i trwałą konstrukcją. Staranne wykonanie mebla prezentuje ponadczasowe wzornictwo, które świetnie komponuje się z nowoczesną aranżacją wnętrza. Model Castello wyposażony jest niezwykle funkcjonalnym systemem spania, a także w dwa ukryte w otomanach pojemniki do przechowywania zapasowej pościeli. Estetycznym akcentem narożnika są drewniane lub chromowe listwy umiejscowione w jego boku. Preferowane obicia dla Castello Modulio to ekskluzywne tkaniny MAGIC HOME,materiały marki PERSEMPRA, oraz naturalne, wysokiej jakości skóry.

Narożnik Castello Caya Design

Narożnik Castello Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
352 cm
Wysokość
85 cm
Głębokość
277 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
140 x 195 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Skóra
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Do montażu

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty