Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Palazzo Caya Design

NAROŻNIK PALAZZO CAYA DESIGN

Elegancki narożnik; szer. 279 cm; wys. 106 cm; gł. 279 cm.

13 736,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Obecnie brak na stanie


Narożnik PALAZZO to mebel modułowy, który można dowolnie aranżować i konfigurować aby stanowił wygodne miejsce do wypoczynku i elegancki akcent wystroju wnętrza. Dostępny wybór szerokości siedzisk, pozwala cieszyć się rozmaitymi funkcjami, dostępnymi w poszczególnych bryłach tj. relaks elektryczny, funkcja spania i pojemnik na pościel. Narożnik świetnie komponuje się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. W skład kolekcji wchodzą narożniki i sofa z funkcją spania. Preferowane materiały obiciowe to włoska skóra naturalna oraz wysokiej jakości tkaniny plamoodporne Magic Home.

Narożnik Palazzo Caya Design

Narożnik Palazzo Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
279 cm
Wysokość
106 cm
Głębokość
279 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
122 x 190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Do montażu

Polecane produkty