Otwarcie salonu MEBI w Łodzi!

Otwarcie kolejnego salonu meblowego Mebi w Łodzi! W dniach 01-10.10.2022 r. zapraszamy do nowego sklepu z meblami Mebi. Szeroka ekspozycja produktowa, wykwalifikowani doradcy oraz liczne promocje i rabaty podczas otwarcia! Przyjdź i sprawdź jakie promocje przygotowaliśmy!

Nowy salon meblowy Mebi w Łodzi!

Kolejne otwarcie salonu Mebi! Po poprzednich udanych otwarciach zapraszamy na otwarcie Mebi w Galerii Niciarniana Park w Łodzi!

Z tej okazji przygotowaliśmy wiele promocji i rabatów na produkty od znanych i renomowanych producentów. W naszym nowym salonie znajdują się meble od takich producentów jak: Poldem, Halmar, Wersal i Comforteo! Wyjątkowe meble najwyższej jakości w jednym miejscu – wiele promocji i rabatów na wybrane meble!

Odwiedź nasz salon podczas otwarcia i skorzystaj z promocji – za każdy wydany 1000 zł otrzymasz od nas rabat w wysokości 100 zł!

Zapraszamy w dniach 01-10.10.2022 r. na oficjalne otwarcie salonu Mebi!

Pełna oferta produktowa na: www.mebi.pl

Przyjdź do naszego nowego salonu w Łodzi i wybierz wyjątkowe meble do swojego domu!
Lokalizacja salonu MEBI:
Galeria NICIARNIANA PARK
https://mebi.pl/cms/13-meble-lodz
al. Piłsudskiego 153
tel.: 42 670 29 30
e-mail: lodz1@mebi.pl
Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 18:00

Otwarcie salonu MEBI w Łodzi!

Szeroka oferta produktowa!

W salonach Mebi stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie znajdują się meble od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów!

Aranżując przestrzeń w salonie, stawiamy na komfort i wygodę klientów podczas wybierania mebli. Stylowe narożniki w wielu rodzajach i kolorach tkanin do wyboru, praktyczne rozkładane sofy i kanapy, eleganckie witryny, komody i szafki pod telewizor, niezbędne w każdym domu stoły i krzesła, jak również wyposażenie sypialni – łóżka, szafki nocne i solidne szafy – to wszystko znajdziesz w salonach Mebi!
Zapewniamy również fachową pomoc w doborze mebli. Nasz wykwalifikowany zespół doradców dołoży wszelkich starań, aby kompleksowo pomóc w wyborze odpowiednich mebli!

Nie czekaj, przyjdź i skorzystaj z promocji na otwarciu nowego salonu meblowego Mebi w Łodzi!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *